KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14411041

nr 1441 1041

Hans Grosch

(f. 1953), Österrike

Oljemålning, Komposition, Signerad, daterad -94. Duk på pannå, 60x50cm, oramad

Hans Grosch, bildkonstnär född 1953.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:11:41

10/1 13:41:39 1      3.000 kr
10/1 18:06:42 2      Vinnande bud

Hans Grosch

Läs mer om Hans Grosch