KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14411041
nr 1441 1041
Hans Grosch
(f. 1953), Österrike
Oljemålning, Komposition, Signerad, daterad -94. Duk på pannå, 60x50cm, oramad
Hans Grosch, bildkonstnär född 1953.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:11:41
10/1 13:41:39
3.000 kr
10/1 18:06:42